БК Технологическое БЮРО

Люмінесцентні олівці WEINIG

19.04.2021

Люмінесцентні олівці містять в своєму складі спеціальний компонент, який зчитується оптичними приладами в ультрафіолетовому діапазоні. Завдяки високому вмісту даного компонента маркування гарантовано зчитується різними приладами і з різних матеріалів. Служать для позначки дефектів (сучків, плям…) на заготовках деревини при обробці на лініях оптимізації Weinig.

  • Довжина олівця: 120 мм.
  • Діаметр олівця: 12мм.
  • Колір олівця: червоний.
  • Кількість в упаковці: 12 шт.

У зв'язку зі скороченням в світі запасів деревини, для економії сировини були розроблені і спроектовані лінії оптимізації. Лінії оптимізації використовують для вирізки дефектів (сучків, гнилі, тріщин, смоляних кишень і т.п.) на деревних заготовках. Для цього, оператор лінії люмінесцентними олівцями маркує місця з видимими дефектами на заготовках. Потім, заготовки подаються на лінію оптимізації, де спеціальні сканерні системи визначають де саме потрібно зробити різання деревини з метою видалення неякісної частини. Як правило, оптимізуючі лінії використовуються в парі з лініями зрощування. Концерн WEINIG (Німеччина) є одним з найбільших гравців на світовому ринку з виробництва ліній оптимізації.

Деревообробні верстати Weinig купити

Деревообробні верстати купити

Більше

Новости
14.06.2021
Стандарт для сучасного виробника меблів!
07.06.2021
Высокоэффективный мастер на все руки для любого цеха!
31.05.2021
Автоматичні подавальні пристрої використовуються в деревообробній галузі разом з верстатами для збільшення ефективності...
24.05.2021
Гибкость для любой кромки - больше мощности для вашей мастерской!
17.05.2021
Вдмінна точність вимірювання від надійного європейського виробника!