БК Технологическое БЮРО

Кромкооблицювальні верстати HOLZ-HER серії ARTEA

29.06.2021

Верстати серії ARTEA оснащені запатентованим соплом для нанесення клею Glu Jet. Завдяки цьому можна отримати нульовий шов при роботі з усіма матеріалами, а використання поліуретанового клею стає простіше, ніж коли-небудь. Ще ніколи вхід в світ професійного обладнання HOLZ-HER не був таким простим.

Використовуйте практично будь-які клейові картриджі, просто і без будь-яких забруднень перемикаючись між етіленвінілацетатним і поліуретановим клеєм або працюючи з різними кольорами. Замінивши воронку, можна також використовувати Glu Jet для гранульованих видів клею. Як і раніше, цей невеликий верстат HOLZ-HER розігрівається всього лише за 3 хвилини - неперевершений рекорд! Це не тільки демонструє його максимальну гнучкість, але й економить ваш час і гроші.

Займаючи мінімум місця, ARTEA 1030 пропонує вам відмінну оснащеність з неперевершеним співвідношенням ціни та продуктивності. Фугування, клейовий агрегат, копіювання кутів, а також комплексне фінішне оснащення, включаючи радіусу циклю, плоску циклю, полірування і розпорошення - і все це на 3700 мм.

Кольоровий сенсорний дисплей з діагоналлю 15,6 " з високою чіткістю працює в комбінації з промисловим комп'ютером Beckhoff, демонструючи унікальні можливості в своєму класі. Простий та інтуїтивно зрозумілий графічний інтерфейс забезпечує максимум зручності в роботі.

Кромкооблицювальний верстат ARTEA 1030: Комплексна обробка, включаючи кутове копіювання та 3 агрегати для фінішної обробки

  • Компактність - всього 3700 мм: ARTEA 1030 справжня знахідка для компаній, які мають обмежений виробничий простір та хочуть випускати товари найвищої якості.
  • Невеликий і компактний кромкооблицювальний верстат HOLZ-HER ARTEA 1030 оснащений таким же запатентованим соплом для нанесення клею, як і на більш великих моделях.
  • Очищення клейової системи не завдасть великих турбот і заощадить ваш час.
  • Гнучкість в застосуванні, видатна якість крайок і простота в обслуговуванні - ось важливі переваги Glu Jet.
  • Сучасна концепція управління заснована на графічному інтерфейсі. Досить вибрати необхідні елементи і можна починати роботу!

Переваги кромкооблицювальних верстатів HOLZ-HER серії ARTEA

  • Сенсорний дисплей 15,6" з графічним інтерфейсом і системою VI.SE.
  • Glu Jet для невидимого «нульового» шва.
  • Робота з поліуретановим клеєм для невидимих вологостійких з’єднань в стандартній комплектації.

Кромкооблицювальні верстати купити

Джерело

Новости
26.07.2021
Для максимальної оптимізації деревини!
19.07.2021
Вертикальна комплексна обробка в компактному форматі!
12.07.2021
Автоматичний свердлильно-забивний верстат
05.07.2021
Бездоганна продуктивність і ефективність для поздовжнього поперечного розпилювання!
29.06.2021
Компактність, нульовий шов, поліуретановий клей в стандартній комплектації, а також продумане і просте управління!